sobota, 30 stycznia 2016

Domowy niezbędnik podróżnika

W życiu każdego podróżnika nadchodzi taki czas, gdy otacza się on przedmiotami przypominającymi mu jego podstawowe hobby i cel życiowy - podróżowanie. Zaopatruje się on wówczas w rzeczy codziennego użytku i/lub inne gadżety spełniające funkcję ozdobną. Poniżej przedstawiamy Wam nasze domowe niezbędniki podróżnika.

PODUSZECZKO POWIEDZ PRZECIE, DO JAKIEGO MIEJSCA ZABIERZESZ MNIE NA ŚWIECIE
Pościel z napisami to bajerancka sprawa, ale pościel z nazwami miast lub z mapą, to dla podróżnika rzecz niezastąpiona. Pomińmy już fakt, że każdej nocy możecie zabalować w innym mieście .

(Fot. KS)


Większość sklepów oferuje komplety pościeli kipiące jaskrawymi kolorami. My postanowiłyśmy poszukać pościeli podróżnika surfując po jednym z internetowych sklepów. Sukces murowany!

"No i cóż, że ze Szwecji", Modelka: Koteczka Foxy (Fot. KS)


Najwyraźniej nasza kotka wybrała już miejsce docelowe na ten wieczór. No i cóż, że ze Szwecji .

ŚWIECĄCA KULA
Innym gadżetem, który polecamy jest podświetlany globus. My swojego szukałyśmy bardzo długo, gdyż musiał on spełniać 2 podstawowe kryteria: nie być ani za duży (nie mieściłby się na żadnej półce), ani za mały (nic na nim nie byłoby widać) oraz zawierać podział polityczny i fizyczny. Po wielu poszukiwaniach w końcu udało nam się zakupić wyśniony globus.

(Fot. KS)


(Fot. KS)


Podział fizyczny (Fot. KS)


Podział polityczny (Fot. KS)


Również i w tym przypadku nie obyło się bez naszej ciekawskiej Foxy. Mówi się, że koty chodzą własnymi drogami...oby tylko nie wyruszyła nigdzie bez naszej wiedzy! W Szwecji już była, teraz najwyraźniej ma co innego na oku .

(Fot. KS)


(Fot. KS)
Spodobał Ci się ten wpis? Polub go na Facebooku!