poniedziałek, 8 października 2018

O MaRio: 5 najbardziej czaderskich fotek z Rio de Janeiro

W życiu tak już bywa: dopóki siedzisz we własnej ojczyźnie nie zdajesz sobie sprawy z różnorodności dziwactw jakie mają do zaoferowania inne kraje świata. Żądny nowości, wyjeżdżasz w zagraniczną podróż i nagle CYK , uświadamiasz sobie, że jeszcze wiele w życiu nie widziałeś. My również kiedyś nie przypuszczałyśmy, że na wyjeździe można zobaczyć tyle innowacji. Spójrzcie tylko jakie dziwne rzeczy udało nam się sfotografować w brazylijskim Rio...

(Fot. KS)


CALL ME...MAYBE
Prawdziwa gratka dla zapalonych graczy: wypełniony smartfonami automat "Fast Fun". Wrzucasz monetę, kilka ruchów joystickiem i oto... przegrałeś ! Świetna gra dla naiwniaków. Nie przeczymy - widząc nowiutkie smartfony wystarczy sekunda, aby dać się ponieść telefonowemu "hazardowi". Jednym słowem szybka zabawa z jeszcze szybszą przegraną. Oj chyba nie zadzwoni .

(Fot. KS)


(Fot. KS)


SIKU SIKU SIK
Zapytamy zwięźle: jeśli macie do dyspozycji kibel, to sikacie koło niego? No pewnie, że nie! Jak się okazuje, w Brazylii nie wszystko jest takie oczywiste. Na wszelki wypadek w wielu miejscach postanowiono wywiesić zakaz sikania na podłogę. A co! Lepiej sikać...ooops...lepiej dmuchać na zimne .

(Fot. KS)


PRZEWIJAK JAK TA LALA
Horror w biały dzień! Człowiek w potrzebie chyta się wszystkiego, na przykład nietypowego, plażowego przewijaka dla dzieci, z horrorową laleczką w roli głównej.

(Fot. KS)


Szczerze powiedziawszy, patrząc na poniższą laleczkę przechodzi ochota na jakiekolwiek przebieraski. To nam wygląda na "Powrót laleczki Chucky" !

(Fot. KS)


BEKOWA TOALETA
Restauracje z widokiem na morze potrafią zaskoczyć nie tylko piękną panoramą, lecz również dziwnymi wynalazkami, na przykład tymi w postaci "nowoczesnej" toalety na czele z plastikową beczką wypełnioną wodą, której strumień wypływa po odkręceniu korka. No ale co tu wybrzydzać. Było mydło, były papierowe ręczniki, ale przede wszystkim była beka .

(Fot. KS)


CZADOWY TOSTER
Podłączony do słupa z elektryką, uruchamiany po zmroku plażowy toster, świetnie prezentujący się na tle piasku Copacabany. Ten to może dać naprawdę czadu. Szczególnie jak będzie miało miejsce jakieś spięcie elektryczne ツ. Istny czad!

(Fot. KS)
Spodobał Ci się ten wpis? Polub go na Facebooku!