środa, 10 października 2018

Odlotowa zabawa. Tu przelecą Was w mgnieniu oka!

Jeśli choć raz wypożyczaliście samochód, to zapewne wiecie jak żmudne potrafią być procedury jego wynajęcia. Oczekując w kolejce na jego wydanie człowiek cholernie się nudzi. My znamy sposób na tego typu nudę, która może przeistoczyć się w niezłą, wręcz odlotową zabawę. Zabawę w trakcie której zostaniecie dosłownie przeleceni! Co tu wiele pisać...zobaczcie sami!

(Fot. KS)


TYLKO NIE ŚWINTUSZ!
Tym, którym przyszły na myśl brzydkie skojarzenia, szybciutko wyjaśniamy zagadnienie. Owo "przelecenie" jest jak najbardziej darmowe. Nie musicie płacić za to niezwykłe doświadczenie. Jedyny warunek jaki musicie spełnić, to pojawić się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i chłonąć przyjemność wszystkimi zmysłami.

GDZIE IŚĆ, ABY DAĆ SIĘ PRZELECIEĆ?
Nie wszystkie miejsca są optymalne, aby zostać przelecianym. W jedynym miejscu doznania będą bardziej ewidentne, a w drugim mniej. Wszystko zależy od pozycji w jakiej się znajdujecie oraz od odległości "elementu", który Was przelatuje. My doświadczyłyśmy takiego przelecenia zupełnie niespodziewanie, przy budynku wypożyczalni samochodów, nieopodal lotniska w Chicago. No, jeśli mamy być z Wami szczere, to przyznajemy nieśmiało, że tych przeleceń było baaaaaaaaaardzo dużo. Jeden za drugim, raz po raz, wprost niezliczona ilość samolotów przelatywała nad naszymi głowami, a my cieszyłyśmy się jak nagi w pokrzywach...

(Fot. KS)


Zupełnie jakbyśmy widziały samolot po raz pierwszy. Powiecie sobie: "niezła dziecinada". Racja, ale dorośli to w końcu duże dzieciaki . Świetny sposób na nudę. Wystarczy tylko otworzyć oczy, uszy oraz obiektyw aparatu i podziwiać ten niezwykły wynalazek ludzkości.

Żelazny kolos na wyciągnięcie ręki (Fot. KS)


HIPNOTYZUJĄCA FASCYNACJA
Samoloty fascynowały nas od kiedy pamiętamy. Już jako małe dziewczynki ze zdziwieniem patrzyłyśmy w niebo za każdym razem, gdy przelatywał samolot. Jak widać, fascynacja samolotami nie minęła nam również w życiu dorosłym. Natura ciągnie wilka do lasu . Kto by przypuszczał, że to właśnie samolot będzie naszym ulubionym środkiem transportu... Pamiętamy jak kilka lat temu przybyłyśmy na lotnisko z dużym wyprzedzeniem. W obawie przed lotniskową nudą postanowiłyśmy nie wchodzić od razu do budynku lotniska, lecz usiąść na ławeczce obok i obserwować startujące i lądujące samoloty. Odlotowa zabawa wprowadziła nas w istny stan hipnozy do tego stopnia, że o mało co nie przegapiłyśmy godziny stawienia się do check in . Jeśli chodzi o nas, mogłybyśmy gapić się w niebo godzinami...

ISTNY ODLOT
Co innego zobaczyć taki samolot na zdjęciach, a co innego zobaczyć go na filmiku. Tylko wtedy człowiek zdaje sobie sprawę z oszałamiającej bliskości i potęgi tych maszyn oraz z ilości samolotów jakie krążą po niebie każdego dnia na całym świecie! No bo skoro na jednym, losowo wybranym lotnisku jest taki ruch, to pomyślcie jaki ruch musi być codziennie na wszystkich lotniskach świata! Spójrzcie tylko na poniższy filmik. Taka bliska odległość od samolotu wywiera ogromne wrażenie. Dalibyście się tak przelecieć?


Istny odlot...yyyyy, w tym przypadku chyba raczej przylot .Spodobał Ci się ten wpis? Polub go na Facebooku!