wtorek, 1 stycznia 2019

Dzieje się we Włoszech: prawdziwe gówno za 6,90

Północne Włochy, 1 stycznia 2019, godzina 16:30. Wychodzisz sobie człowieku pierwszego dnia w roku na relaksujący shopping w poszukiwaniu poświątecznych okazji i znajdujesz na swojej drodze nic innego jak...puchę gówna !

(Fot. KS)


Zapuszkowany nawóz z angielskim napisem Real shit (Prawdziwe gówno) podziałał na nas niczym magnes na szpilkę. Niby takie nic: zwykła puszka gówna, a jak potrafi skłonić do refleksji. W telegraficznym skrócie:

1). W pierwszej kolejności pozdrawiamy tłumacza, który użył słowa "SHIT" bo nie znał bardziej wyrafinowanego zamiennika określającego nawóz.

2). W drugiej kolejności, ślemy życzenia noworoczne producentowi puchy za wyśmienitą grę słów widniejącą pod głównym napisem: Smell the difference (Poczuj różnicę).

3). A tak na marginesie, ta cała sytuacja to ŚMIERDZĄCA SPRAWA. Bo jak niby mamy odczytać taki przekaz napotkany na naszej drodze już pierwszego dnia nowego roku? Nie żebyśmy były przesądne, ale coś nam się wydaje, że rok 2019 będzie dla nas baaaardzo gówniany. No dobra, może nie będzie aż tak źle. Przynajmniej postawili obok kwiatków .

(Fot. KS)


Nic tylko brać. W końcu po okazyjnej cenie. Za jedyne euro 6,90 !Spodobał Ci się ten wpis? Polub go na Facebooku!